Podróżowanie jest pasją, którą wspólnie dzielimy, a blog przedłużeniem każdego wyjazdu. Serdecznie zapraszamy do poznawania świata razem z nami.
facebook instagramyoutube

8 prezentów, które ucieszą podróżnikaŚwięta, święta i po świętach… jeżeli zakupy, to właśnie teraz. Zresztą… czy potrzebny jest specjalny powód, aby bliskiej osobie wręczyć coś wyjątkowego? Poniżej znajduje się krótka lista upominków, którymi można obdarować osoby lubiące poznawać świat, podróżować i zwiedzać. Każdy z nich z pewnością zaskoczy trafnością i ucieszy.

 

1. Mapa świata, zdrapka

Idealna. Wieszasz na ścianę i zdrapujesz, odkrywasz na niej miejsca w których już byłeś. Codziennie będzie pobudzać Twoją wyobraźnię, przechadzając się po domu rzucasz na nią okiem jak na najpiękniejszy z obrazów i myślisz „tyle km za mną, a jeszcze więcej przede mną”. No to gdzie teraz?

mapa2

mapa3

mapa4

2. Bokserki z kieszonkami

Kolejny świetny prezent. Spakuj w nie co najważniejsze np.: paszport, karty kredytowe, pieniądze itp… i oddaj się poznawaniu świata. Nawet w najbardziej zatłoczonych miejscach będziesz mógł oddać się zwiedzaniu, zamiast co chwilę przykładać rękę do kieszeni, sprawdzając czy jeszcze nikt Cię nie obskubał z zaskórniaków.

bokserki1

3. Książka „Swoją drogą”

Książek z motywem podróżniczym jest cała masa, jednak ta, napisana przez Tomka Michniewicza, z pewnością wyróżnia się swoją autentycznością. Czyta się ją wyjątkowo płynnie, praktycznie jednym tchem. Dodatkowo, jest w niej coś, co przypomina o tym, że marzenia są po to, aby je spełniać. Banalne?

ksiazka1

 

4. Ręcznik szybkoschnący

Nie dość, że zajmuje mało miejsca, to jeszcze schnie w mgnieniu oka. Szczególnie polecany Paniom, które chciałyby zaoszczędzić jakże cennego miejsca i wagi w swoim bagażu.

recz1

 

5. Prenumerata NG Traveler

Kolejne podróżnicze inspiracje zawsze pożądane. W National Geographic Traveler zawsze znajdzie się trochę architektury, natury i kultury. Czyli każdy podróżnik, coś tu dla siebie znajdzie.

NG1

 

6. Zegarek z budzikiem

Zegarek na baterie z budzikiem. Najlepiej w przenośnym opakowaniu. Wyobraź sobie… spisz w namiocie pod wulkanem, na który chcesz wejść, aby przy okazji wschodu słońca podziwiać z niego widok. Nie wstajesz w środku nocy i nie podchodzisz do szczytu, ponieważ padła Ci komórka, budzik nie zadzwonił, a pech chciał, że to był akurat ostatni dzień Twojego wyjazdu.

zeg1

7. Poduszka przenośna

Jak wiele godzin można spędzić w trasie? Wiele, bardzo wiele… i przy tych dłuższych wyjazdach, taka dmuchana poduszka, jest rzeczą niezwykle przydatną. Zadba nie tylko o Twój kręgosłup i głowę opadającą w każdą stronę świata, ale też.. dobry sen.

pod1

 

 

8. Zapalniczka i latarka w 1

Ogień i światło. Obie te rzeczy zawsze się przydają, szczególnie dla kempingowych zwolenników.

zl1

PO WIĘCEJ BIEŻĄCYCH POSTÓW I KRÓTKICH RELACJI ZAPRASZAMY TU: Poznaję Świat na Facebook
ALBO TU Poznaję Świat na Instagram
ALBO NA NASZ KANAŁ Poznaję Świat na YouTube
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.